Atrakcje obiektu

Aktywny wypoczynek podczas wizyty w La Playa Resort
Data przyjazdu
14
sty
22'
Data wyjazdu
13
sty
22'
Ilość osób
Goście:
2
Rezerwuj
Dla każdego

Kąpielisko

Tuż przy naszym resorcie znajduje się kąpielisko z krystalicznie czystą wodą. To miejsce idealne nie tylko dla wprawionych pływaków, ale i osób początkujących. W 2018 roku na akwenie zostały wybudowane 3 podwieszane baseny, w tym jeden dla osób nieumiejących pływać (o głębokości 0,8 m) oraz dwa dla tych nieco bardziej doświadczonych (głębokość od 2,5 do 4 m). Rodziny z dziećmi mogą skorzystać ze specjalnego brodzika. Przy zbiorniku zostały wybudowane pomosty z wygodnymi zejściami do wody, a nad bezpieczeństwem gości czuwają ratownicy WOPR. Balaton stał się kąpieliskową wizytówką zachodniej małopolski.

Piaszczysta

Plaża

Osoby, które chcą zażyć kąpieli słonecznej lub odpocząć po pływaniu, mogą skorzystać z obszernej piaszczystej plaży z bezpłatnymi leżakami. Tuż obok plaży znajduje się zielona łąka, która pozwala zrelaksować się w przyjemnym cieniu drzew. Cały ośrodek wypoczynkowy, łącznie z kąpieliskiem, ma powierzchnię około 6 ha.

Dla małych i dużych

Dodatkowe atrakcje

W Ośrodku Rekreacyjnym „Balaton” nie ma miejsca na nudę. To przestrzeń, która obfituje w atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Poza plażą i kąpieliskiem goście mogą skorzystać z boiska do gry w piłkę plażową, ogrodzonego placu zabaw oraz urządzeń street workout - dwóch specjalnych torów przeszkód do uprawiania sportu w dyscyplinie OCR – jeden dla dorosłych, drugi z kolei dla dzieci. Na terenie ośrodka znajduje się ponadto park linowy z trasami o różnym poziomie trudności oraz tyrolka – zjazd na linie na wysokości około 33 metrów nad lustrem wody i długości blisko 500 m. Na miłośników wspinaczki czeka z kolei skałka.

Na wysokości

Park Linowy Balapark

Na terenie ośrodka znajduje się park linowy z trasami o różnym poziomie trudności. To świetna rozrywka dla miłośników wspinaczki – również tych młodszych. Przykładowe przeszkody do pokonania to kładka zygzakowata, most birmański i belki z frędzlami. Trasa zakończona jest tyrolką. Wspaniała zabawa dla całej rodziny. Nad bezpieczeństwem użytkowników czuwają profesjonalni instruktorzy.

Zobacz
Dla miłośników nurkowania

Baza nurkowa OCTOPUS

Na terenie Balatonu znajduje się również baza nurkowa Octopus, idealna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych nurków. Krystalicznie czysta woda zbiornika oraz obecność różnych gatunków ryb sprawia, że jest to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do nurkowania w regionie. W Centrum Nurkowym Octopus możesz zdobyć najważniejsze umiejętności nurkowe i wziąć udział w profesjonalnym kursie, po ukończeniu którego uzyskasz certyfikat.

Zobacz
Dla odważnych

Tyrolka Adrenaline

Gotowy na dawkę AdrenaLiny? Kolej tyrolska, z angielskiego zipline, to ekstremalna forma rozrywki, dostarczająca potężną dawkę AdrenaLiny. 470 metrów długości czyni obiekt drugim największym w Polsce. 33 metry wysokości nad taflą najpiękniejszego akwenu w okolicy. 2 Równoległe Tory by móc dzielić się niesamowitymi wrażeniami z bliskimi. ∞ Ilość AdrenaLiny która pozwoli przekroczyć wasze granice.

Zobacz
Notice: Undefined index: settings_page in /wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850

Notice: Undefined index: settings_page in /wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850
style="background-image:url(https://playaresort.pl/wp-content/uploads/2022/03/energylandia-panormaic-min.jpg);background-size: cover;" >
Atrakcje okolicy
Chcesz zobaczyć więcej? Zobacz najlepsze atrakcje w okolicy.
Szczegóły
La Playa Resort
© La Playa Resort