Atrakcje w okolicy

Co warto zobaczyć odwiedzając La Playa Resort
Data przyjazdu
14
sty
22'
Data wyjazdu
13
sty
22'
Ilość osób
Goście:
2
Rezerwuj
dla dzieci

Energylandia

Zaledwie pół godziny drogi od Trzebini znajduje się Energylandia – największy park rozrywki w Polsce. To świetna atrakcja, z której korzystają turyści z całej Polski. O szczegółach przeczytasz tutaj.

Zobacz
natura

Puszcza Dulowska

Miłośnicy przyrody i aktywnego wypoczynku z pewnością docenią bliskość Puszczy Dulowskiej, która stanowi fragment Jurajskiego Parku Krajobrazowego. Ze względu na duże zróżnicowanie fauny i flory, kompleks leśny jest rajem dla pasjonatów fotografii przyrodniczej. Puszcza zachwyca różnorodnością terenów – jej północna część jest piaszczysta, z kolei na południowej znajdziesz torfowiska i tereny podmokłe. Przez obszar przechodzi kilka szlaków turystycznych i ścieżek dydaktycznych.

Zobacz
Dla każdego

Zalew Chechło

Zalew Chechło ma powierzchnię 54 ha, co czyni go największym zbiornikiem wodnym w gminie Trzebinia. Znajduje się na skraju Puszczy Dulowskiej – z dwóch stron jest otoczony lasami.

W 2019 roku dzięki unijnym pieniądzom miejsce to przeszło prawdziwą metamorfozę. Zbudowano kąpielisko z drewnianymi pomostami i wieżami widokowymi, poszerzono plażę, zaprojektowano boiska do gry, plac zabaw oraz miejsce do biwakowania. Powstało tu także kilka nowych budynków: dwa pawilony sanitarne z przebieralniami, prysznicami i toaletami, pawilon spotkań z zadaszoną werandą oraz hangar na łodzie.

Malownicze położenie, bliskość wody i natury oraz doskonałe zaplecze – to wszystko sprawia, że Ośrodek Rekreacyjny „Chechło” to znakomite miejsce na odpoczynek i miłe spędzenie czasu z bliskimi.

Zobacz
Notice: Undefined index: settings_page in /wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850

Notice: Undefined index: settings_page in /wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850
style="background-image:url(https://playaresort.pl/wp-content/uploads/2023/03/Balaton-2022-1-min.webp);background-size: cover;" >
Atrakcje obiektu
Nie chcesz opuszczać obiektu? Zobacz wszystkie atrakcje, które oferuje La Playa Resort
Szczegóły
La Playa Resort
© La Playa Resort