11 czerwca 2023 @ 18:00 - 21:00

Live Jazz Music

Zapraszamy na niezapomniany jazzowy koncert nad Balatonem w Sercu Trzebini!

W ciepłe letnie popołudnie, gdy słońce delikatnie skąpi swoim blaskiem, nad brzegiem jeziora Balaton rozbrzmiewać będą dźwięki jazzu. Na scenie zobaczymy niezwykle utalentowanych muzyków, którzy przeniosą nas w świat niepowtarzalnych melodii i improwizacji. Saksofon, fortepian - to tylko niektóre z instrumentów, które usłyszymy podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Artyści wykonają zarówno klasyki jazzowe, jak i autorskie kompozycje, niosące w sobie unikalny styl i emocje.

Wystąpi dla Państwa Filip Szostek Quartet w składzie:

Filip Szostek - saksofon altowy

Szymon Wojnarowicz - fortepian

Krzysztof Mysona - kontrabas

Tomasz Adamczyk - perkusja

Jednak to nie tylko muzyka czeka na nas w trakcie tego koncertu. Smakowite dania i orzeźwiające napoje w połączeniu z dźwiękami jazzu stworzą niezapomnianą atmosferę.
Jazz to nieodłączny element wielu kultur na całym świecie, a jego magiczna energia przenika nasze serca i umysły. Koncert nad Balatonem to okazja, aby doświadczyć tego unikalnego gatunku muzycznego w wyjątkowej scenerii.

Przygotujcie się na niezapomnianą muzyczną podróż i wpadnijcie na jazzowy koncert w La Playa. Rozkoszujcie się dźwiękami, smakami i atmosferą tego niezwykłego wydarzenia, które na pewno pozostanie w Waszej pamięci na długo. Nie przegapcie tej okazji, aby połączyć przyjemność wakacyjnego wypoczynku z magiczną muzyką jazzową.

WSTĘP WOLNY!

Szczegóły

Data:
11 czerwca 2023
Godzina:
18:00 - 21:00
La Playa Resort
© La Playa Resort